Es esmu Andra un sveicinu Tevi savā mājas lapā esmeTe!

Turpat 20 gadus esmu pavadījusi korporatīvā biznesa pasaulē atbildot par finansēm un citām pamat-biznesu atbalstošām nodaļām. Esmu izbaudījusi daudz dažādas uzņēmumu kultūras, sākot ar norvēģu, beidzot ar korejiešu un amerikāņu, un daudz dažādu vadības stilu, tā kā mani tiešie vadītāji ir bijuši 10 dažādu tautību pārstāvji. Horizontālie plašumi tika aptverti pietiekoši, prāta muskulis uztrenēts labi. Esmu pateicīga šim laika posmam par sniegtām iespējām un mācībām!

Tomēr mums kā garīgām būtnēm cilvēka ķermenī ir dots ne tikai prāts. Kā ar dziļām, patiesām un apzinātām emocijām? Kā ar būšanu ķermenī? (Apstulbinoši daudz cilvēku nespēj aprakstīt, ko viņi jūt ķermenī, jo to nejūt vispār!) Kā ar esību, patību, pašbūšanu? Kā ar dvēseli? Manuprāt atslēga ir līdzsvarā!

Tāpēc man ir esmeTe. Tieši ESME (ja jau esmu Es, tad ir arī vieta, kur Es Esmu) un tieši TE (ne tur, ne šitur, ne citur – tieši Te). Šeit piedāvāju konsultācijas un nodarbības gan prātam, gan ķermenim, gan garam!

P.S. Priecāšos, ja pierakstīsies jaunumiem. Apsolu, ka pierakstoties šai lapai Tu nesaņemsi ikdienas, ikedēļas vai ikmēneša padomus kā Jums būs dzīvot, lai justos laimīgi…. nosūtīta tiks tikai aktuāla informācija un varbūt dažreiz tāda, ko uzskatīšu par svarīgu, lai dalītos (jā  un esmu klusētājs…nerunāšu, ja nebūs vērts)!

Mana izglītība:

  • Maģistra grāds, MBA, Latvijas Universitāte; Ekonomikas un Vadības fakultāte; Starptautiskā ekonomika un bizness;
  • Maģistra grāds, Kvalifikācija ekonomists; Latvijas Universitāte; Ekonomikas fakultāte; Tautsaimniecības plānošana;
  • ICF (International Coaching Federation) akreditēti kursi „Līderis kā koučs”;
  • „Sistēmfemenoloģiskā pieeja un ģimenes izkārtojumi”,  Maskavas Konsultēšanas un Sistēmisko risinājumu institūts;
  • Eneagrammas praktiķa kurss pie Nadezdas Doroninas Koltan;
  • „Transpersonālā psiholoģija un konsultēšana”, Transpersonālās Izglītības Institūts;
  • Daudz dažādi interešu kursi, kuri vienkārši ir.