Seminārs “Es un mana Nauda” 2019.gada 21.februārī, plkst.18.00 – 21.00

Ja varētu noticēt apgalvojumam, ka uz pasaules ir visa Jums nepieciešamā nauda, vai nebūtu interesanti uzzināt, cik lielā apmērā un kā Jūs varat pie tās tikt? Vai zināt, KĀ nauda pie Jums atnāk un KUR un KĀ tā aiziet? Vai zināt, CIK no tās naudas, kas pie Jums atnāk, Jūs pieņemat un cik atgrūžat? Nauda  kā nauda … ir tikai nauda, bet tajā pašā laikā, viena veca, liela, varena sistēma. Un ir svarīgi, kā mēs pret to attiecamies – kādi ir mūsu pieņēmumi, aizspriedumi un mūsu dzimtas “zīmogs” attiecībās ar to.

Semināra mērķis: Paplašināt nodarbības dalībnieku izpratni par to, kādas ir viņu ienākošās, izejošās naudas plūsmas, cik apzinātas un kontrolētas ir šīs plūsmas un kādi ir objektīvie, subjektīvie un sistēmiskie faktori, kas ietekmē to, kādas ir mūsu attiecības ar naudu un kas būtu darāms, lai tās uzlabotos.

Programmas saturs:

  • Nauda, kura pie manis atnāk un nauda, kura no manis aiziet.
  • Naudu es zaudēju,  „izmetu vējā”, tērēju vai ieguldu?
  • Apgalvojumi, aizspriedumi, pārliecības par naudu, turību, bagātību, ko nesu sev līdz.
  • Kas ietekmē to, cik man ir nauda?
  • Sistēmas likumi un tās ietekme uz naudas plūsmu.
  • Manu vecāku, vecvecāku un dzimtas mantojums naudas jautājumos.
  • Mana nauda, viņa/-as nauda un mūsu kopējā nauda. Likumsakarības, uzvedība, sekas.

Mācību metodes.  Neliela teorētiska informācija, diskusijas, sistēmiskās diagnostikas pēc Berta Helingera metodes, darbs individuāli un grupās.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 18. februārim pa e-pastu:  andralv@gmail.com.Dalībnieku skaits ierobežots. Jautājumu gadījumā zvaniet +371 29 127 126.

Nodarbības cena: 30 EUR. Maksājums jāveic līdz nodarbības sākumam.

Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam: Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ.Nr.40008213880; Konts: LV84HABA0551037967021. Ja Jums ir nepieciešams rēķins uz konkrētiem rekvizītiem, lūdzu norādiet to pieteikumā.

Nodarbību norises vieta: Satekles iela 2C (iepriekš Dzirnavu 135), 3.stāvs.

Semināru piedāvā Transpersonālās izglītības institūts.